Yer tavan tipi klima modelleri
Yer tavan tipi klima fiyatları

Yer-tavan tipi klima

Yer-tavan tipi klima, mağaza – ofis ve iş yerleri için ideal bir iklimlendirme sağlar. Bu cihaz opsiyonel bir kurulum programına imkân vermektedir. Böylece değişen yapısal koşullara uyumlu bir profil sergiler.

Aux yer-tavan tipi klima sistemleri, yüksek verimli inverter teknolojisiyle donatılmıştır. Böylece iç ünite performansı arttırılmış ve bireysel iklim gereksinimleri karşılamada daha yetkin bir aktivasyon meydana getirilmiştir.

Yer-tavan tipi klima montajı nasıl yapılır?

Standart sistemler, üretimde belli bir montaj karakteriyle dizayn edilir. Bu ileri tasarım programında ise alternatifli bir kurulum süreci kullanıcıları bekliyor. Adından da anlaşılacağı gibi, bu iç üniteyi zemin üzerine veya tavana adapete etmek mümkün. İster alçak duvar konseptinde de montajlama imkânı bulunuyor.

Tavan montajında cihaz kasası tavan boşluğuna adapte edilir. Böylece görsel etki olarak daha naif bir izlenim yaratılmış olur. Alçak kotta montaj yapılırken, pencere altı düz duvara veya bir niş içine kurgulanabilir. Cihazı direk zemin üzerine uyarlamak da mümkün. Tüm bu alternatif koşullar, sistemin hava aktarımında çok yönlü kabiliyetiyle mümkün olmaktadır.

Aux Yer-Tavan tipi klima fiyatları ne kadar?

Yer-tavan tipi klima” sistemler, güçlü bir kapasite ve üst düzey enerji verimliliğiyle üretilmektedir. Ürün kategorisi olarak, ticarî iklimlendirme sistemleri arasında yer alırlar. Farklı kapasiteler, hitap edilecek alanın genişlik ve yoğunluk nispetine göre farklılık arz eder.

Teknik donanım ve alan analizi neticesinde, uygun bir maliyet hesabının yapılması mümkün olacaktır. Aux klima bayilerden fiyat teklifi alabilir ve idela bir projelendirme hizmeti talep edebilirsiniz.

Aux Yer-Tavan Tipi Klima Bayii

Aux yer-tavan tipi klima bayii, uluslararası çapta imalat ve satış yapan şirketin yerel pazardaki müşteri etkileşimini sağlayan firmalardır. Yetkin ve deneyimli bayilerden, aux klima sistemleri projelendirme – kurulum ve bakım hizmetlerini satın alabilirsiniz. Sistemde yer alan tüm teknik bilgiler ve yapınıza en ideal sistemler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Aux klima bayi olarak hizmet sağlayan firmamız, çeşitli marka ve firmaların çözüm ortaklığını yapan bir organizasyondur. Uzun yılların verdiği tecrübe teknik hakimiyetle, en ideal iklimlendirme sistemlerinin kurulumunda hizmet vermektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirilen yapısal inceleme hizmetleriyle, ortamlar için en ergonomik projeler hayata geçirilir.

Aux Yer-Tavan Tipi Klima ölçüleri

Aux yer-tavan tipi klima sistemi, otomatik çalışma kabiliyetiyle daha kişisel bir deneyim sunar. Doğal havalandırma etkili fan sistemi, bireysel enerji ve iş verimi üstünde pozitif etkiler yaratır. Ayrıca daha hijyenik bir atmosfer sağlarayar, sağlık standartlarına uygun alanlar meydana getirir.

İç ünite fan motoru, oldukça düşük bir desibelde hava üfleme sağlayacaktır. Gürültü ve görsel kirlilik yaratmayan bu modern sistem, 4 yöne hava üfleyen flaplarla donatılmıştır.

Yer-tavan tipi klima modelleri

Aux ünitelerde çoklu programlama yetisi mevcut. Önceden sisteme girilen bilgiler ışığında, arzu edilen zaman diliminde sistem otomatik olarak devreye girer. Yer-tavan tipi klima ‘da tüm bu kazanımlar, doğru bir kapasite ayarı ile uzun yıllar yüksek performans sağlar.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! AUX Klima sistemleri 3yıl garantilidir.