Salon Tipi Klima en uygun
Salon Tipi Klima fiyat

Salon tipi klima

Salon tipi klima, ticarî çözümlerde ulaşılan en yüksek teknolojiyi yansıtan bir sistem. Bir ayak üzerinde dikey konumlanan salon tipi üniteler, bu seride çok daha kreatif bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Kasa ile profil daha bütünsel bir yapıda kurgulanmış. İnceltilmiş gövde bir klima kasasından çok, dekoratif bir stilizasyona sahip.

Geniş ve dar salonlarda, yüksek tavanlı iç mekânlar da, çeşitli ofis-mağaza kullanımlı mahâller de kullanıma uygun. Ortamlarda alan işgâli en aza indirgenmiş. Bu minimal tasarım, bir o kadar güçlü hava atış mukavemetine sahip.

Fan sistemi ve flaplar, taşınan havanın iç alan transferinde etkili bir çalışma gerçekleştiriyor. Odalarda en uzak noktalara bile eşit hava molekülleri aktarılıyor. Bu sayede mekânlar da daha doğal bir iklimleme ve hava sirkülasyonu gerçekleştirilmiş oluyor.

Salon tipi klima nedir?

Ticarî sistemler arasında yer alan bu ürün grubu, alternatif iç mekânlarda da kullanıma uygun tasarlanmaktadır. Geleneksel modellerde buzdolabı tipine uygun bir beden tasarımı mevcuttu. Aux Klima bu geleneksellikten çıkarak, daha minyatür modeller projelendirdi.

Ayrıca sistem içindeki donanımı da arttırarak, fayda ve verim grafiğini yüksek değerlere taşıdı. Duvar ve tavan montajının el vermediği ve ortam dekorasyonuna uygun düşmediği mahallerde, salon tipi üniteler tercih edilmektedir. Ayrıca asma tavan profillerinin bulunmadığı odalar için de oldukça avantajlıdır.

Bazı ortamlarda genişlik ve uzunluk açısından hacimsel bir büyüklük söz konusu olabiliyor. Bu da, iklimleme programlarında daha güçlü bir hava sirkülasyonunu gündeme getiriyor. Aux salon tipi sistemlerin geniş açılı hava aktarım prensibi, daha bütünsel bir ısıtma-soğutma sağlamaktadır.

Aux ASF-H24A4/HAR1D1-EU Salon Tipi Klima Sistemi

Aux ASF-H24A4/HAR1D1-EU salon tipi klima, arzu edilen iç ortam şartlarına en hızlı erişimi sağlayacaktır. Bu aynı zamanda, enerji verimliliği açısından oldukça yüksek bir avantaj. Ayrıca ortamdaki bireylerin sağlık ve konfor şartlarına kavuşturulmasında da daha etkin bir faaliyet sağlıyor.

Markanın son seri salon tipi cihazlarında, birbirinden ayrı özellikler bulunuyor. Daha yaşanabilir bir ortam yaratmak adına teknolojik gelişimleri takip eden Aux klima , bu ürün grubunda da yeniliklerle karşımıza çıkıyor.

Aux Salon tipi klima avantajları nelerdir?

• Cihaz şık ve estetik bir görünüme sahip.
• Kurulum ve adaptasyon süreci oldukça pratik.
• İç atmosferdeki hava şartları daha nitelikli bir hâle getirilmiş.
• Sistem çalışma aralığı geniş tutulmuş.
• Kullanımda kısayol tuşları ve otomatik modlar konfor sağlıyor.
• 140 derece geniş açılı üfleme kabiliyeti mevcut.
• 4D hava üfleme ile, mekânın tamamında eşit şartlar yaratılıyor.
• Bireysel sağlık standartları ön planda tutulmuş.
• Isıtma ve soğutmaya harcanan bütçe düşürülmüş.
• Hızlı ısıtma ve soğutma modu, konfor şartlarına daha hızlı bir erişim sağlıyor.

Aux salon tipi klima bakımı nasıl yapılır?

Salon tipi klima ,öncelikle bu ürün, otomatik temizleme kabiliyetine sahip bir üretim. Bu sayede çok daha az dokunuşla, uzun süre aynı performansta çalışabiliyor. Gerekli hâllerde filtrelere erişim oldukça kolay.

Yıkanabilir toz filtreleri temizlenerek, hava atış niteliği yüksek verimde sağlanabilir. Gerekli durumlarda Aux klima servisleri tarafından tüm bakım programları uygulanacaktır. Tesisat, filtreler, fan sistemi ve tüm sistem organları ilk günkü faaliyetine eriştirilir.

Bu yazının tüm hakları alyatek havalandırma’ya aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! AUX Klima sistemleri 3yıl garantilidir.