Klima Bayi yetkili
Klima Bayi servis

Klima Bayi

Klima Bayi ‘leri satışa sundukları klimalarda üstün teknolojisi sayesinde her ortam için özel tasarlanmış sistemler geliştirilmiştir. Bunlardan bazıları;Duvar tipi klima: geniş ev ve iş yerleri için ideal bir tasarımdır. Enerji kullanım seviyeleri düşük, verim fazladır.

Salon tipi klimalar: genellikle insan yoğunluğunun fazla olduğu hareketli ortamlar için uygun çözümler sunar. Alışveriş mağazaları, konferans salonları için kullanımı çok uygun olup verimlilik açısından çok yüksektir.

Kaset tipi klimalar: asma tavan içerisine monte edilen klimalar panelleri ile dört tarafına ısı gönderimi yapar. Restoranlarda, depolarda, sinemalarda kullanımı uygundur.

Klima Bayii

İnverter aux klimalar: ortamın ısıtma veya soğuma ihtiyacına göre otomatik çalışır. Hassas ısı ayarı ile enerji tasarrufunu en yüksek olduğu klima çeşididir.Dünyanın lider klima ve öncü markası olan aux , rahat etmeniz için en iyi hizmeti sunar. Klima bayilerinde klimalar teknolojisinde üstün başarılara sahiptir. En çok kullanılan türdür.

A+, A++,A+++ olarak bölgelere göre değişen yüksek enerji verimliliği ile dış ortam sıcaklığının içeri taşınmasını engeller, elektrik tüketimini minimum seviyeye düşürür.

Sahip olduğu anti mikrobik fan sayesinde iyileştirici özelliğe sahiptir. Küf, bakteri ve çeşitli mikroplar, klimanıza zarar vermeden güvenli bir şekilde iç ünitesinde temizlenir. Ürün çalıştığında kötü koku yayımını engeller.

Klima Bayi ‘leri ve markalar

Klimanız normal çalışma görevini bitirdikten sonra iki saat boyunca kendini temizleme işlemine başlar. Kendini temizleme küf oluşumunu engelleri hava kalitesini koruyarak klimanızın ömrünü uzatır.

Havalandırma , ısıtma ve soğutma sektörünün liderleri arasında yer alan aux klima iklim teknolojileri ile yaz kış vazgeçilmez tercihiniz oluyor.

aux klimalar gelişmiş filtreleme performansı sayesinde bulunduğu alanın havasını sürekli temiz tutar. Ferah ve canlı bir ortam sağlar. Karbon filtre sistemi ile ortamda istemediğiniz bütün kötü koku moleküllerini hapseder. Temiz hava sayesinde rahatça nefes alabilirsiniz.

Klima Bayi İletişim

İnverter teknoloji ile turbo fonksiyonun birleşmesi ile ortamları hızlı ısıtma ve hızlı soğutma imkânı sağlar. Çok kısa sürede dilediğiniz ısı ayarı kavuşabilirsiniz. Minimum kapasite de ısı ayarı yaparak enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Eksi 15 dereceye kadar olan dış mekân sıcaklığını içeriye hiç yansıtmadan rahatça oturursunuz.

Klima bayisinden alacağınız , evinde ve ofisinde rahatlıkla kullanmak istediği duvar tipi klimaları, biz sizin için son teknoloji ile ürettik.Hızlı ısıtma ve soğutma, sabit sıcaklık, hassas kontrol, tasarruf, temiz ve basit iç ünite tasarımı, yüksek sirkülasyon, konfor, inverter teknoloji ve eşsiz tasarımımızla teknolojiyi ayağınıza getirdik.

Klima Bayi ‘nden alacağınız klima ,enerjiden tasarruf ederken rahatlığa ve teknolojiye ağırlık verdik ve bir kolaylık daha sağlayarak yıkanabilir HD filtreyi ürünlerimize uyguladık. Böylece hem klimanın enerjisinden hem sizin enerjinizden hem de zamandan tasarruf ettik.

Üstelik yüksek kapasiteli duvar tipi klimalarımızın hepsi hem uygun fiyatlı hem de garantilidir. Standartları sizin için, siz yazın fazla sıcaktan, kışın ise fazla soğuktan şikayet etmeyin diye değiştiriyoruz.

 Salon Tipi Klima Bayi toptan fiyatları

Günümüzde artık zamanımızın çoğunu evde de olsa iş yerinde de klimalı ortamlarda geçiriyoruz. Klimaların nefes almayı zorlaştırdığı söylenir. İşte bizde bu düşünceyi yıkmak için, siz güvenli nefes alabilin diye temiz hava sirkülasyonunu sağlayan fluo salon tipi klimaları geliştirirken sağlık için teknoloji fikrinden yola çıktık.

IAQ teknolojileriyle geliştirilen filtreler sayesinde zarar veren virüsler, bakteriler ve mikroplarla mücadele etmek artık daha kolay. Ayrıca klima kendini temizleyebiliyor.

12 kademeli panjur ayarı ile havayı istediğiniz gibi yönetmek artık sizin elinizde. Ayrıca fluo salon tipi klimalar artık daha hızlı, yüksek kapasiteli ve oldukça da sessiz. Ozon tabakasıyla ve çevre ile de dost. Her şey sağlığınız için.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf klima sistemleri 5 yıl garantilidir.