Kaset tipi klima 48000lik
Kaset tipi klima 48000lik fiyat

Kaset Tipi Klima 48000lik

Kaset Tipi Klima 48000lik, tek yönlü, 2 yönlü ve 4 yönlü modellerle üretilmektedir. Her bir kaset tipi klima profili, oldukça estetik kanal ve menfezlerle tasarlanmıştır. Kaset tipi iç üniteler, çeşitli dış ünitelerle kombine edilebilir.

Bu üretim grubunda çok esnek bir montaj uygulaması gerçekleştirmek mümkün. Özellikle estetik kaygının ön planda tutulduğu tüm konut ve iş yerlerinde tercih edilebilmektedir.

Kaset Tipi Klima 48000lik ölçüleri

”Kaset Tipi Klima 48000lik” cihazlarında ince kasa tavan boşluğuna monte edilir. Tavan yüzeyinde ince ve şık bir panel görünümde kalacaktır. Tercih edilen hava aktarım prensibine göre, çeşitli yönlere hava atış programları aktif edilebilir. Tüm bu yapısal özellikler sayesinde, kaset tipi klimaların kullanım alanları da oldukça geniştir.

Bu kategoride yer alan Aux klima sistemleri , iç mekânda oldukça sağlıklı bir atmosfer yaratacaktır. İyileştirilmiş hava kalitesi, bireylerin yaşam standardına ve iş güvü verimine pozitif etki eder.

Cihaz ayrıca otomatik yeniden başlatma, zamanlayıcı, sessiz çalışma ve taze hava giriş olanağı gibi ayrıcalıklara sahip. Tüm bu melekeler, daha yüksek bir konfor yaratmak için oldukça iddialı sistem kabiliyetleridir.

Kaset Tipi Klima 48000lik fiyatları

Görsel estetiğe modern bir yaklaşım kazandıran Aux klimalar, çeşitli kullanıcı beklentilerine göre kurgulanmıştır. Buna göre hava aktarımında ve hava üfleme programlarında oldukça sessiz bir süreç yaratılır.

3D sarmal rüzgâr yaprağıyla artan hava hacmi, daha bütünsel bir akış ve sessiz sirkülasyon yaratır.Aux kaset tipi klima sistemi, standart dahili drenaj pompasıyla, yüksek kaldırma kapasitesine sahiptir. Ultra ince gövde ve panel tasarımı, çok kolay bir kurulum sağlar.

Ayrıca bakım ve temizlik gereksinimi de oldukça azdır. Olası müdahaleler için pratik bir süreç yaratır. Bu kategoride yer alan Aux klimalar, yüksek hava akımıyla ön plana çıkıyor. Tavana uyarlanan iç ünite, geniş hava atış yetisi sayesinde ortamda bütünsel bir iklimlendirme gerçekleştirir.

En Uygun Kaset Tipi Klima

Standart kaset tipi sistemlerle ortak özellikleri taşıyan bu cihazlar, markanın yenilikçi prensibiyle daha da gelişmiş bir karaktere sahiptir. Kaset Tipi Klima 48000lik Yangına ve çeşitli dış tesirlere karşı mukavemetli bir yapısallık dikkat çekiyor. Optimize elektrik kutusu; yangına karşı koruma sağlarken, bakım periyotlarında da büyük kolaylık gerçekleştiriyor.

Bu sistemlerde şık dijital ekran sayesinde tüm girdiler ve çalışma yöntemleri takip edilebilir. Ayrıca uzaktan kumanda ile pek çok mod arasında hızlı bir geçiş sağlanır. Dijital ekran üzerinde; ortam sıcaklığı, çalışma modu ve sistemsel sorunlar gözlemlenebilir.

Kaset Tipi Klima görseli

Kaset Tipi Klima 48000lik ,Güçlü ve verimli dış ünitelerle birlikte faaliyet gösteren bu sistemler, yıllık tüketim oranlarını en aza indirmektedir. Bunun için genellikle inverter teknolojisi ve iç üniteler için hızlı iklimleme modları fayda sağlar. Aux yeni nesil üretimlerinde, yüksek enerji verimliliği ile bütçe dostu bir aktivasyon sağlayacaktır.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf klima sistemleri 5 yıl garantilidir.