En uygun Salon tipi klima
En uygun salon tipi klima fiyat

En uygun Salon Tipi Klima

En uygun Salon Tipi Klima ,Günümüzde artık zamanımızın çoğunu evde de olsa iş yerinde de klimalı ortamlarda geçiriyoruz. Klimaların nefes almayı zorlaştırdığı söylenir. İşte bizde bu düşünceyi yıkmak için, siz güvenli nefes alabilin diye temiz hava sirkülasyonunu sağlayan en  uygun salon tipi klimaları geliştirirken sağlık için teknoloji fikrinden yola çıktık.

IAQ teknolojileriyle geliştirilen filtreleri sayesinde zararlı virüsler, bakteriler ve mikroplarla mücadele edebiliyor.

Panjur ayarı ile havayı istediğiniz gibi yönetebiliyorsunuz. Ayrıca salon tipi klimalar artık daha hızlı, yüksek kapasiteli ve oldukça da sessiz. Ozon tabakasıyla ve çevre ile de dost. Tasarımcılar Sağlığınız için herşeyi düşünüyorlar.

En uygun Salon Tipi Klima Fiyat

Ev ve iş yerleri için kullanımı rahat ve uygun duvar ve salon tipi klimalarımız ile sizlere kaliteyi sunuyoruz.

Bir iç ve bir dış üniteden oluşan, A++ enerji sınıfına ait, çevre dostu ve R410A gazlı duvar ve salon tipi klimalarımız konutlarda ve ofislerde problemsiz olarak kullanılabilir. Vrf klima  Özellikle hava dolaşımının daha rahat olduğu toplantı salonları ve mağaza gibi büyük ve geniş yerler için ideal bir kullanım sağlar.

Elektrik tasarrufu sağlayan, güçlü fan sistemi ve yükse hızıyla hava dağılımını kolaylıkla sağlayan klimalarda inventer teknoloji kullanılmaktadır.

Duvar tiplerinde 9000 btu, 12000 btu, 18000btu, 24000 btu ve en uygun salon tipi klima 48000 btu kapasiteli her alana uygun ve ayrıca 5 yıl da garantilidir.

En uygun Salon Tipi Klima markaları

Talebiniz sağlıklı ısınmak ve soğumak ise  ALYATEK ayrıcalığı ile tanışmalısınız.İnverter teknolojiye sahip olması ile yazın serin, kışın sıcak havanın keyfiniz evinizde konforlu yaşayın.

Klimalar oda sıcaklığını hassas bir şekilde ölçerek istenilen sıcaklığı odanın içinde sabitler. Böylece hava değişimi yaşamazsınız. Salon tipi Klimalarımız da nem alma kontrolü ile ortam havasına sağlıklı nem sağlar.

Klimalarımızın Isıtma ve soğutma kapasitesi ihtiyaç üzerindedir. Hızlı ısıtma ve hızlı soğutma özelliği ile ortamın kısa sürede istediğiniz hava derecesine gelmesini sağlar. İnverter teknolojiye sahip  klima ile enerji tasarrufu ederken temiz ve sağlıklı havanında keyfini yaşarsınız.

En uygun Salon Tipi Klimalar

Bu ürün duvar tipi klima modelidir. Inverter klima türü olan klimanın soğutma ve ısıtma özellikleri bulunmaktadır. Soğutma kapasitesi 18000 BTU/h ve ısıtma kapasitesi de 18000 BTU/h olarak tasarlanmıştır.  Nem alma fonksiyonu bulunan klimanın ayrıca çıkarılıp yıkanabilen ön filtreye sahiptir. Klimanın ayarlanabilir hız kademe sayısı 6 dır. Klima gazı R410A çevreci gaz olarak bilinen gaz türünü kullanmaktadır.

Uzaktan kumanda özelliği bulunan klimada A+ sınıfı türünde enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ultra sessiz uyku modu sayesinde gürültüsüz çalışmaktadır. Kompresör koruma sistemi sayesinde 3 dakika geç çalışma sağlamaktadır.

EN UYGUN SALON TIPI KLIMAYI NEREDEN ALABILIRIM

Aux klima  Enerji tipi klimanın otomatik fan hız ayarlama sistemi ve zamanlayıcı sistemle çalışmalarını devam ettirebilir. Otomatik dikey hava salınımı gerçekleştirebilir. 24 saat ayarlanabilen zaman ayarlayıcısı sayesinde siz evde olmadığınızda dâhil devreye girerek çalışmalarına aralıklı devam edebilir.

Bu klimalar duvar tipi modellerdir. Inverter özelliği sayesinde oda sıcaklığında belirlenen sıcaklığın üstüne ya da altına inmesi durumunda değişiklik göstermektedir. En ucuz Salon Tipi Klima ve duvar tipi klimalar Aynı anda hem ısıtma ve soğutma özelliği bulunabiliyor.

Güç tüketimi konusunda 690 watt soğutma tüketimi sağlarken aynı anda ısıtma olarak 860 watt enerji harcamaktadır.  Inverter 9000 BTU tipi klima A+ seviyesindedir. Bu seviye soğutma seviyesindeki enerji tasarrufu iken ısıtma seviyesinde A konumundadır. İç ünite ağırlığı 8.5 kg iken dış ünite ağırlığı 28 kg olarak hesaplanmıştır. İç ünite ses dB seviyesi maksimum noktada 30 dB iken dış ünite de seviye 47 dB olarak bilinmektedir.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.