En ucuz klima markaları
En ucuz klima fiyat

En Ucuz Klima

En ucuz klima ;Evinizin, iş yerinizin, ofisinizin ihtiyacı olan sağlıklı çalışma ortamı için aux klimalar üstün performans özelliği ile hizmetinize sunuyor. Teknik özellikleri kadar dış tasarımı ile de şık olan klima çeşitleri, konforunuz ve sağlığınız için özel üretilmişlerdir.

Fonksiyonel özellikleri şunlardır:

Turbo modu ile istenilen hava ısı ayarına kolayca ulaşabilirsiniz.Çocuk kilidi özelliği modu çocuklarınızın güvenliği için tasarlanmıştır.Otomatik kapanma modu, zaman ayarı yapıldıktan sonra ayarladığınız süreden sonra hemen kapanır.Bakımı oldukça kolay olup, filtrelerini temizleyerek ömrünün uzamasını sağlarsınız.

Enucuz klimalar kurulum sırasında ve sonrasında servis imkânı sunar. Kurulum sonrası ürün özelliği ve performansı hakkında bilgi verilerek, yüksek verim almanız için çalışılır.

Enucuz Klima Fiyatları

Aux asw  serisinden duvar tipi inverter klima modeli olan soğutma ve ısıtma bakımından son derece güçlü bir klimadır. ASW-H12E4-FZR1DI-EU Klima modeli soğutma kapasitesi BTU/h 10200 ve ısıtma kapasitesi 13650 BTU/h dır. Soğutma kapasitesi maksimum değerlerde 3.00 kW olarak harcama sağlarken ayrıca ısıtma da maksimum değeri 4 kW olarak tespit edilmiştir.

En ucuz Klima yükseklik, derinlik ve genişlik değer ölçüleri 297x890x210 mm olarak belirlenmiştir. Ayrıca 9 kg iç ünite ağırlığına sahiptir. İç ünite ses şiddeti 53 dB dir. Dış ünite ölçüleri 550x658x289 mm olarak belirlenmiştir.  Dış ünite 24 kg ağırlığındadır. Kullanılan gaz R-410 A olarak belirlenmiştir.

Güçlü turbo modu ve fan hız seviyesi ayarları bulunmaktadır. Ekonomi modu bulunan klima türüdür. Arıza tanımlama modu ile kullanıcısını bilgilendiren akıllı cihaz türüdür.

En ucuz klima modelleri

Aux asw  serisinden duvar tipi inverter klima modeli olan soğutma ve ısıtma bakımından son derece güçlü bir klimadır. Asw serisi inverter Klima modeli soğutma kapasitesi BTU/h 10200 ve ısıtma kapasitesi 13650 BTU/h dır. Soğutma kapasitesi maksimum değerlerde 3.00 kW olarak harcama sağlarken ayrıca ısıtma da maksimum değeri 4 kW olarak tespit edilmiştir.

En ucuz klimalar da, Klima yükseklik, derinlik ve genişlik değer ölçüleri 297x890x210 mm olarak belirlenmiştir. Ayrıca 9 kg iç ünite ağırlığına sahiptir. İç ünite ses şiddeti 53 dB dir. Dış ünite ölçüleri 550x658x289 mm olarak belirlenmiştir.

Dış ünite 24 kg ağırlığındadır. Kullanılan gaz R-410 A olarak belirlenmiştir. Güçlü turbo modu ve fan hız seviyesi ayarları bulunmaktadır. Ekonomi modu bulunan klima türüdür. Arıza tanımlama modu ile kullanıcısını bilgilendiren akıllı cihaz türüdür.

En ucuz Klima Aux asw ürününün Hakkında

Aux klima markasının duvar tipi inverter klima modeli ısıtma ve soğutma işlemlerinde başarılı uygulamaları olan en etkin klima modellerinden aux asw 24  Inverter Klima soğutma kapasitesi 21.200 BTU/h ve ısıtma kapasitesi olarak da 22.500 BTU/h dır. İç ünite ağırlığı 14 kg olan klimanın ayrıca iç ünite ses şiddeti 55dB dir.

En ucuz Klima markaları

Ekonomik mod çalışma koşulu oldukça kullanışlı olan Isıtma ve soğutma işlemlerinde A+ başarısı ile tasarruf sağlayan klima modelidir.  Dış ünite ağırlığı 37 kg dır. Ayrıca üründe hermetik sızdırmaz swing kompresör uygulaması sağlanmıştır. En ucuz Klima, fan modunun bulunması ve klima gazı olarak çevreci gaz türü olarak bilinen R-410 A kullanılmaktadır.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.