aux klima kumandası
aux klima kumandası

Aux klima kumandası

Aux klima kumandası, daha modern ve efektif bir klima deneyimi yaratmak üzere tasarlanmıştır. Çeşitli modlar arasında geçiş ve operasyon seçimi için bireysel kazanımlar hesap edilmiştir. Bu teknik kabiliyeti yüksek sistemlerde, kullanıcı açısından en önemli sistem organlarından biri kuşkusuz kumandalar.

Bugün Aux sistemlerde kontrol mekanizmaları çok daha hassas kabiliyetlerle donatılmış durumda. Eski tip klimalarda standart ısı aktarım programları bulunmaktaydı.

Aux klima kumandası fonksiyon tuşları

Bunların bir gelişmiş modeli ise, klima sensörleri tarafından ortam optimizasyonunu hedef alan cihazlardı. Bugün Aux gibi gelişmiş ve lider kimlikli markalar, bu çıtayı çok daha erişilmez bir seviyeye taşıdı.

Uzaktan kumandalara entegre edilen hassas ısı sensörleri, ortama aktarılacak ısı miktarını belirlemede faaliyet gösteriyor.

Aux klima kumandası fiyatı

Isıtma ve soğutma sistemleri; merkezî ve bireysel çözümlerde değişen bir kontrol mekanizmasıyla üretilir. Aux klimalarda ortak payda; gelişmiş bir kontrol olanağı ile tüm gereksinimlerin daha verimli ve hızlı bir şekilde sağlanması. Klimalarda bazı öncül aktivasyonlar otomatik devreye girecek yetide donatılmış.

Farklı kullanıcı tercihleri için uzaktan kumanda ile hızlı bir geçiş alanı yaratılmış. Böylece daha az müdahale ile daha fazla alan optimizasyonu kazandırılmış. Kumandaların iç ve dış tasarımında da benzer kurgulardan ayrılan bir yenilik kullanıcıları bekliyor.

Aux klima kumandası ‘nda  mod seçimi nasıl yapılır?

Sistemlerin teknik donanımında mevcut bulunan tüm modlar, kumanda aracılığıyla tercih edilebilir. Burada ayrıca anlık ve belli zaman dilimlerinde devreye girecek şekilde bir tercih yapmak mümkün. Markanın farklı modellerinde, ekstra kullanıcı deneyimleri de bulunuyor.

Değişen fonksiyonel özellikler, kumanda kullanımında da alternatif bir alan yaratıyor. Aux klima kumandası sistemlerin en belirgin özelliği, hassas ısı ayarının kumanda edilebilmesi. Ayrıca pek çok otomatik mod ile daha konforlu bir süreç sağlanıyor. Tüm operasyonlar arası geçişlerde hızlı ve yumuşak bir transfer gerçekleştiriliyor.

Aux Klima Kumandası ‘nı nereden alabilirim

Aux klima kumandası avantajları, daha bireysel bir tercih ve aktivasyon alanı sağlamasıdır. Buna ek olarak kumandada özel sensörler bulunuyor. Ortamdaki farklı bölgelerin değerleri değil, bireyin bulunduğu noktadaki mevsimsel hareket dikkate alınıyor. İşte kumandalar tarafından sağlanan hassas iklimleme ayrıcalıkları

1. iFeel: Bu özellik gelişmiş sistemlerde karşımıza çıkmaktadır. Daha hassas bir ısı dağıtım programı için eşsiz bir teknoloji sunar. Özetle bu kreatif tasarım sayesinde; kumandanın bulunduğu alandan iç sistem beynine bilgi akışı sağlanır. Sistem karşılayacağı ısıl yükleri bu değerler üzerinden gerçekleştirir. Bunun neticesinde daha ideal ısı seviyeleri ve daha düşük bir enerji sarfiyatı sağlanmış olur.

2. iFavor: Ayarlanmış ortam değerleri, kumandada tek bir dokunuş ile devreye girebilmektedir. Tüm operasyon hareketleri bu mod sayesinde hafızada tutulmaktadır. Sistemin fan hızı ve tercih edilen iklimleme modu, tek bir tuşla yeniden aktif olacaktır. Böylece her seferinde aynı bilgileri tek tek sisteme aktarmak zorunda kalmayacaksınız.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf klima sistemleri 5 yıl garantilidir.