Aux Klima Fiyatları

Aux Klima Fiyatları

Aux Klima Fiyatları ,marka son yıllarda daha fazla kullanılmaya ve tercih edilmeye başlamıştır. Dar mekânlar için duvar tipi klimalar, uygun fiyatlara bulunmaktadır. Ancak split türü inverter klima fiyatlarına göre hem uygun klima ,hemde daha sessiz oldukları için daha fazla tercih edilmektedirler.

Ayrıca dekoratif olması sayesinde, ortamın görüntüsüne güzellik katmaktadırlar. İşyeri, alışveriş merkezleri gibi geniş ortamlar için ise aux kanal tipi klimalar kullanılmaktadırlar. Bu tip klimalar, ortamın her yerine ulaşarak ortamı ferah tutmaktadırlar. Aux Klima modelleri ve fiyatları firmalara göre farklılık göstermektedir.

Aux Klima Kapasite Hesaplama

Seçilecek klimanın bir kapasitesi bulunmaktadır. Bu kapasite, mekana en uygun klimayı belirlemek için ön kriter olmaktadır. En iyi klimayı belirlemek için teknik ekipler, alanın keşfini yapmakta ve buna göre müşteriye seçenekler sunmaktadırlar. Mekâna uygun seçilmeyen klimalar ise, istenen performansı sağlamamaktadırlar.

Günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelen klimalar, genellikle bütçeye göre alınmaktadır. Aux klima fiyatları ,ancak her mekâna göre, o mekâna uygun klima alınması gerekmektedir. Bu hesaplamayı teknik servis keşif ekipleriyle hesaplamaktadır. Odanın metrekaresini 2,2 ile bölüp, 1000 ile çarparak yaklaşık soğutma ihtiyacını bulmak mümkündür. Klimaların soğutma birimleri btu/h şeklinde gösterilmektedir.

Aux Klima fiyatları Kapasitesi, Modelleri, Kullanım Alanı

Kullanım alanına göre klima modelleri ve fiyatları farklılık göstermektedir. Bütçesini düşünenlere duvar tipi klimalar yeterli olabilmektedir. Ancak bu klimalar çok fazla ses çıkarabilmektedirler.

Sessiz klima isteyenler için split klimalar ideal çözüm sunmaktadır. Bu aux klimalar aynı zamanda dekoratif olması nedeniyle daha fazla tercih edilmektedirler. İşyerleri ve geniş mekânlar için kanallı klimalar en ideal tercih gibi görünmektedirler.

Yaz ve kış en çok ihtiyaç duyulan makineler arasında klima gelmektedir. Ancak her klima her alanda, tam olarak istenen verimi sağlayamamaktadır. Bu nedenle klima servislerinin teknik ekipleri keşif yapmakta ve doğru aux klima modelleri seçimi için yardımcı olmaktadırlar.

Aux klima yetkili servis

 

Model olarak genellikle duvar tipi klimalar tercih edilmektedir. Bu klimalar küçük mekânlar için çözüm sunmakta ise de daha sessiz çalışan split klimalar daha fazla tercih edilmektedirler. Daha geniş mekânlar ve işyerleri için kullanılabilecek klimalar arasında kanallı olanlar, mekânın her noktasına ulaşmaktadırlar. Klimalar modeline ve kapasitesine göre fiyat farklılığı göstermektedirler.

Klima, her geçen gün yaşamın içerisinde daha fazla yer alan, ihtiyaç hissedilen makineler haline gelmiş durumdadır. Kullanım alanına göre farklı klimanın kullanılması gerekmektedir.

Aux klima fiyatları en uygun

Daha küçük alanlar için duvar tipi klimalar yeterli olmakta iken, daha geniş alanlar için kanallı klimalar kullanılmaktadır. Split aux klimalar ise hem daha sessiz hem de dekoratif görünümleri nedeniyle daha fazla tercih edilmektedirler. Klima modellerine göre fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Genellikle teknik ekibin hesapladığı klima kapasitesi, odanın metrekaresi 2,2 ile bölünerek, 1000 ile çarpılarak yaklaşık olarak hesaplanabilmektedir. Bu sayede kullanılacak alan için en uygun klimanın yaklaşık kapasitesinin ne kadar olması gerektiği bulunmaktadır. Btu/h klimaların kapasitesini göstermektedir.

Aux Klima fiyatlarında kampanya

Aux klima fiyatları  hakkında bilinmesi gereken ilk şey, alınacak klimanın fiyatından önce kapasitesinin bilmektir. Klima kapasitesi tam olarak teknik ekip tarafından hesaplanmaktadır. Ancak yaklaşık olarak bu hesaplamayı yapmak mümkündür. Bunun için klimanın yerleştirileceği odanın metrekaresini 2,2 rakamına bölerek 1000 ile çarpmak gerekmektedir. Sonuç olarak bulunan sayı uygun klimanın yaklaşık gücünü vermiş olacaktır.

Kapasitesi hesaplandıktan sonra, bütçeye göre, küçük alanlar için duvar tipi klimalar yeterli olabilmektedir. Ancak daha sessiz bir klima almak istenirse split klimalar tercih edilmelidir. Bu klimalar sessiz ve dekoratif olması nedeniyle, duvar tipi klimaya göre daha kullanışlıdır. Geniş alanlar için kanallı klimalar kullanılmaktadır. Klimaların kullanım alanı ve modellerine göre fiyatları değişmektedir.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.