Aux 24000Btu salon tipi klima
Aux 24000Btu salon tipi klima

Aux 24000Btu salon tipi klima

Aux 24000Btu salon tipi klima, standart beden yapısından çok daha stilize edilmiş bir profille karşımıza çıkıyor. İnce-kıvrımlı ve dikey yapısıyla, ortamda spekülatif bir etki yaratıyor.

Kalın ve hantal salon tipi ünitelerden daha yüksek bir performans donanımına sahip bu ürün, çok daha elegan bir tasarımla meydana getirilmiş. İç sistem özellikleri ve verim grafiği açısından da tatmin edici bir deneyim vâdediyor.

Aux salon tipi klima nedir?

Salon tipi iç üniteler, geniş ticarî alanlarda, büyük salonlarda insan yoğunluğu fazla ortamlarda idealdir. Markanın bu ürün grubunda en dikkat çekici yenilik; çok uzun mesafe atışı yapabilen bir fan sistemine sahip olması.

Ayrıca tesisat kurulumunda çok basit birkaç müdahale yeterli olmaktadır. Bu yönüyle de sıklıkla tercih edilen iç ünite modelleri arasında olduğu söylenebilir.

Aux 24000Btu salon tipi klima nerelerde kullanılır?

Zemin üzerine dikey doğrultuda monte edilen bu ayaklı iç ünite modeli, yüksek tavanlı ve asma tavan olmayan mahâllerde avantaj sağlar. Duvar yüzeylerinde fazlalık istenmeyen iç mekânlarda ve metrekaresi yüksek salonlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Sistemin ana çalışma prensibi, kapasitesine uygun miktarda ısı dağıtımını alanın tüm bölgelerine eşit şekilde aktarmaktır. Bunun için güçlendirilmiş bir fanlama yetisine sahiptir. Aux marka salon tipi sistemlerde hava çıkış kanallarından kasa kurgusuna kadar daha zarif ve elegan bir yaklaşım bulunuyor.

Aux 24000 Btu Salon Tipi Klima Özellikleri

Aux 24000Btu salon tipi klima” özellikleri, kullanımda ve tüketimde modernist bir tabloya sahip. Modüler yetiler arttırılmış, sade ve minimalist bir profil yaratılmış, hava aktarımında da daha güçlü bir iç sistem tasarlanmış. Tüm bu genel bilgilere ek olarak, sistemin temel özellikleri şu şekilde maddelenebilir;

• Hızlı Mod: Klimaların ısı taşıma ve ortamı belli iklimsel değerlere kavuşturma süreci oldukça komplike bir aktivasyon ile sağlanır. Aux klima ‘nın  bu kreatif serisinde hızlı mod ayrıcalığı bulunuyor. Bu sayede, maksimum 1 dakikalık zaman diliminde ısıtma ve soğutma sağlanabiliyor.

Aux 24000Btu salon tipi klima fiyatları

Aux 24000Btu salon tipi klima Bireysel konfor açısından son derece önemli olan bu özellik, daha az bir enerji sarfiyatı ile de dikkat çekiyor.
• Eşsiz Hava Üfleme: Çok geniş salonlarda homojen bir iklimsel değer yaratan bu ürün, 140 derecelik bir açı ile hava transferi sağlıyor.Aux 24000Btu salon tipi klima Tüm uzak köşeler ve alanın tamamı aynı hava moleküllerine eriştirilmiş oluyor.

• Çok Yönlü Dağıtım: 4D Hava Üfleme özelliği ile, tüm yönlere hava atışı sağlanıyor.
• Enerji Yönetimi: Geniş – ticarî ortamların yüksek ısıl yüklerini daha akılcı bir performansla gerçekleştiren sistem, büyük bir ekonomik tasarruf vâdediyor. Yüksek enerji etiketi, bireysel ve kurumsal bazda bütçe dostu bir yaklaşıma sahip.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.