Aux 18000Btu duvar tipi klima
Aux 18000Btu duvar tipi klima

Aux 18000Btu duvar tipi klima

Aux 18000Btu duvar tipi klima, dış ortamdaki iklimsel iniş-çıkışlarda ortam değerlerini ideal seviyelere sabitler. En az dış atmosfer etkisiyle 4 mevsim beklentilerin üstünde bir verim sağlar.

Bu seri, mükemmel bir hava transfer kabiliyetiyle donatılmıştır. Gümüş – iyon filtrelerle solunan havadaki bakteri ve toz varlığı tamamen ekarte edilir.

Aux 18000Btu duvar tipi klima nerelerde kullanılır?

Klima üretiminde eski ve modern sistemlerin en bilineni, duvara monte ünitelerdir. Bunlar, iç mahâller için oldukça uyumlu bir adaptasyon sağlarlar. Ayrıca hava üflemede yüksek kottan daha sağlıklı ve homojen bir dağılım gerçekleştirirler. Duvar tipi sistem organlarının prototipi, daha hacimli ve hantal bir yapıdaydı.

Gelişen üretim teknolojileriyle ünite kasaları inceltilirken, ön panelde dizayn hareketlerine önem verildi. Bu inovasyonda başı çeken üretici firmalardan biri de Aux Grup. Farklı imalat kategorileriyle gündeme gelen marka, duvar tipi sistemlerin gelişmiş ve tatmin edici bir versiyonunu kullanıcılara sunuyor.

Aux 18000Btu duvar tipi klima Fiyatı

Bu ürün grubunda kullanım olanakları ve yapısal uygunluk kabiliyeti oldukça yüksektir. Tüm yaşam alanlarından, ofis ve salon tipi iş yerlerine kadar idealize edilebilir.

Sistemin iç mekâna adapte edilmesi oldukça basit bir süreç. Hafif gövde ve portatif panel, kurulum sürecinde de büyük fayda sağlamaktadır. Bu aynı zamanda, gerekli bakım ve temizlik uygulamalarında da avantaj yaratır. Montaj için Aux klima bayilerinden profesyonel bir hizmet sağlamak mümkün.

Deneyimli personeller tarafından bölge saptaması ve tesista kurulumu gibi elzem adımlar atılacaktır. İç ve dış ünite arasındaki mesafe de sistemin güç, operasyon ve model yapısına göre değişkenlik gösterir.

Aux 18000Btu Duvar Tipi Klima ‘lar

Aux 18000 Btu duvar tipi klimalar, çeşitli kullanıcı beklentilerine göre opsiyonel bir sistem tasarımına sahiptir. Kullanılacak alan ve bireysel iklimleme yönelimleri, bu spesiyal ürün grubuyla karşılanır. Otomatik modlar sayesinde daha az veri alışverişi, daha fazla optimizasyon yaratılmış olur.

Markanın son seri Aux 18000Btu duvar tipi klima ünitelerinde birden fazla yenilik dikkat çekiyor. Bunlardan ilk akla geleni; filtre eklentisi… Hem alan atmosferinde hem de sistem içinde meydana gelebilecek küf ve mantar sorunsalı büyük ölçüde asimile ediliyor.

Aux 18000Btu duvar tipi klima fiyat

Odalardan çekilen atık hava katmanları, iç oranizmada mantar, küf ve nem gibi riskler doğurur. Özel filtreler ve otomatik temizleme modu sayesinde bu olasılıklar devreden çıkartılmaktadır. Aux 18000Btu duvar tipi klima çok yüksek bir tasarruf hedefiyle projelendirilmiş. Bunu sağlamak adına; inverter tahrikli kompersörler, ısı koruma programları ve sıcaklık ölçen sensörler kullanılmıştır.

Aux duvar tipi klima kullanım avantajları nedir?
• Düşük tüketim faturaları
• Yıl boyu eşit konfor
• Şık ünitelerle dekoratif kazanım
• İdeal sıcaklık değerleri
• Pratik kullanım
• Bakım ve temizlikte sade uygulamalar
• Alan tasarrufu
• Çevreci programlar
• Sağlıklı iç ortam koşulları

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.