ASW-H24D4-FZR1DI-EU

ASW-H24D4-FZR1DI-EU

ASW-H24D4-FZR1DI-EU duvar tipi klima, bina segmentlerinde çeşitli iç mahâllerin iklimlendirilmesinde yüksek bir performansa sahip. 24000 Btu/h ısı taşıma kapasitesi, geniş çalışma aralığı ve A++ enerji verimliliğiyle yeni nesil bir sistem tasarımı.

Cihaz ön profil ve panelde dekoratif uyumluluk göz önüne alınmış. İnceltilmiş kasa ve LED ekranlı göstergesiyle, daha şık ve elegan mekânlar için idealleştirilmiş. Aux duvar tipi serisinde yüksek teknik donanımla karşımıza çıkan bu ürün, sezonsal verimlilik açısından da memnuniyet verici.

ASW-H24E4-FZR1DI-EU 24000BTU

Ticarî ve evsel yapı tiplerinde sıklıkla tercih edilen duvar tipi üniteler, Aux’un üst düzey üretim stratejisiyle satışa sunuluyor. İşletmede harcanan bütçeyi yarı yarıya düşüren bir tasarruf yönetimi sistemin ana prensibi. Bunun dışında ekolojik ve bireysel dengeye de uyumlu bir hava aktarım stratejisi bulunuyor.

ASW-H24E4-FZR1DI-EU Duvar tipi üniteler, yatırım maliyeti açısından düşük ve yüksek bütçeli projelere imkân tanımaktadır. Bu sistemlerde kalite, dayanıklı malzeme kullanımı, enerji verimliliği ve çeşitli teknolojiler maliyeti belirlemede en büyük etken. Aux’un kullanıcı bütçesinde dost yaklaşımı ilk kurulum maliyetinde gösterdiği kolaylığı, kullanım istatistiklerinde de sağlıyor.

ASW-H24E4-FZR1DI-EU duvar tipi klima maliyeti ne kadar?

ASW-H24E4-FZR1DI-EU” Cihazın her bir işlevsel organı, daha düşük enerji tüketimi üzerine kurgulanmış. Dış ünite kompresörleri inverter tahrikli olup, ortama göre bir kapasitede düşük enerji alımıyla faaliyet gösterir. Cihaz iç ortamdaki ısıl değerleri uzun vâdede muhafaza ederek, aşırı gereksinimlerin önüne geçer.

ASW-H24D4-FZR1DI-EU  iFeel özelliği de kumanda tarafından ortam ısısının algılanması ve sistemin yönlendirilmesinde fayda sağlayan bir eklenti. Cihaz, bütünsel yapısıyla, enerji sarfiyatını en aza indirgemektedir. Toplam maliyet hakkında daha gerçekçi veriler elde etmek için, birey ve yapı gereksinimlerinin analiz edilmesi gerekiyor. Bundan sonra en uygun bütçe planlaması yapılarak, gereken sistem kurulumu gerçekleştirilecektir.

ASW-H24E4/FZR1DI-EU Duvar Tipi Klimalar

ASW-H24E4/FZR1DI-EU duvar tipi klimalar, zarif ince bir panelle kullanıcıları karşılıyor. Bu empresyonist yaklaşım, çağın yüksek trendlerini ve beklentilerini karşılayacak düzeyde. Sistem üretiminde 4 mevsim hava şartlarına ve çeşitli iklim tipolojilerine uygun bir yazılım meydana getirilmiş.

Bu yeti, cihazın teknik tablosunda da karşımıza çıkıyor. Dokümantasyon bilgileri ışığında, Aux duvar tipi klimalarının fahiş dış ortam sıcaklıklarında yüksek bir performans sergilediğinden söz edilebilir.

ASW-H24E4-FZR1DI-EU duvar tipi klimalar ne gibi kazanımlar vâdediyor?

Markanın bu ürün grubunda, maddî kolaylıkların yanı-sıra kullanıcı deneyimini de üst seviyeye çıkaran birtakım kazanımlardan bahsedilebilir. Özellikle geliştirilmiş kumanda aparatları sayesinde, daha az müdahale ile daha fazla bireysel uyum sağlanıyor.

iFavor modunda; bir önceki operasyonun tekrarını sağlamak mümkün. Bunun için tek bir dokunuşlar tüm veriler tekrar aktif edilecektir. Cihaz içinde nem-küf ve mantar oluşumunu engelleyen bir mekanizma mevcut. Bu otomatik kabiliyetler, enerji yönetimi ve sistem kapasitesinin ayarlanması sürecinde de kendini gösteriyor.

Bu ürünle daha az yıllık tüketim sağlarken, daha yüksek bir verim grafiğini elde etmiş olacaksınız. Aux Klima fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.