ASW-H18E4-FZR1DI-EU

ASW-H18E4-FZR1DI-EU
ASW-H18E4-FZR1DI-EU

Aux ASW-H18E4-FZR1DI-EU

Aux ASW-H18E4-FZR1DI-EU duvar tipi klima, ısıtma ve soğutma sistemleri üretiminde çağdaş ve elitist bir yaklaşımla ele alınmıştır. Aux ürün geliştirici mühendisler tarafından en hassas ölçümlerle meydana getirilen bu ürün, tasarımda da göz dolduruyor.

Markanın deneyim ve kullanıcı geri dönüşleri ışığında oluşturduğu ürün kataloğu, duvar tipi serisiyle enerji yönetiminde de çığır açtı. A++ soğutma programları, çok daha düşük bütçeli bir işletme olanağı sunuyor. Isıtma veriminde de A ve üzeri bir tasarruf yönetimi kullanıcıları bekliyor.

Aux ASW-H18E4/FZR1DI-EU memnuniyeti ve kullanıcı geri dönüşleri nasıl?

Sistem kontrol mekanizmasından filtre düzeneklerine kadar yenilendi. Daha üstün bir performans için, Aux ASW-H18E4-FZR1DI-EU orijinal ve güncel duvar tipi kataloğundan faydalanabilirsiniz.

Uzun yıllardır sektörde çeşitli iklimleme ve elektronik çözümler yaratan marka, bugün Doğu-Batı ekseninde sıklıkla tercih ediliyor. Bunda üretim çeşitliliği kadar, güvenilirlik ve dayanıklılık kavramlarının da etkisi büyük. Geniş servis ağıyla erişimde interaktif bir platforma sahip. Gerekli hâllerde, bakım-onarım ve yedek parça teminiyle de kesintisiz bir deneyim vâdediyor.

ASW-H18E4-FZR1DI-EU 18000 Btu duvar tipi klima nerelerde kullanılır?

Duvar tipi iç üniteler, kullanım alanı en geniş ürün gurubudur. Burada önemli nokta sistemin Btu nispetinde yapısal yeterliliği. Bunun için profesyonel Aux yetkilileri tarafından tüm yapısal veriler dikkate alınacaktır.

18000 Btu oldukça geniş hacimlerde fayda sağlar. Bunda metrekaresel büyüklük kadar, alternatif ısıl etkilerin de hesaba katılması gerekiyor. Özetle; Aux duvar tipi üniteler; evlerde, ofislerde, iş yerlerinde, mağazalarda ve daha pek çok kapalı mekânda kullanıma idealdir.

Aux ASW-H18E4/FZR1DI-EU Duvar Tipi Klima Sistemi

Aux ASW-H18E4/FZR1DI-EU duvar tipi klima sistemi, kolaylaştırılan montaj kabiliyetleri ile daha düşük maliyetli bir kurulum sağlıyor. Hemen her tip binada tesisatlandırma ve adaptasyon imkânı mevcut.

Kullanıcılar için daha ferah ve sağlıklı bir ortam kazanımı, bu seride fazlasıyla karşılanıyor. Hava üflemede güç, mesafe ve doğal etkiyle birlikte; ortam havasının niteliğini arttırma prensibi de bulunuyor.

Bunu sağlamak için çeşitli filtreler ve özel temizlik modları tasarlanmış. Sistem pasif konumda bir süre daha soğutma aktivasyonunu devam ettiriyor. Böylece sistemde küf ve mantar oluşumu engellenmiş oluyor.Aux klima fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz.

Aux ASW-H18E4-FZR1DI-EU özellikleri nelerdir?

Evlerde ve ofislerde iklimlendirme imkânı sağlayan bu seri; çeşitli modlar ve operasyonlarla geliştirilmiş bir çalışma prensibine sahip. Cihazın en dikkat çekici avantajı; DC inverter teknolojisine bağlı faaliyet gösteren kompresörler.

Bu kompresörler, standart sistemlerde çok daha detaylı bir ısı taşıma programı gerçekleştiriyor. Açıklamak gerekirse; sistemin bir saatte taşıyacağı ısı miktarı ve hızı; ortamın en gerekli değerlerine göre ayarlanıyor. Bunun için de kumanda sensörlerinden alınan iç ortam bilgileri kullanılıyor. Özetle Aux duvar tipi Aux ASW-H18E4-FZR1DI-EU klimalarda en genel özellikler;

• Otomatik temizlik
• Doğal ve sağlıklı atmsofer
• Kolay kurulum / Pratik kullanım
• Yüksek tasarruf
• Bireysel konfor
• Hassas programlar
• Çeşitli operasyonlar
• Görsel estetik

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.