ASW-H12E4-FZR1DI-EU

ASW-H12E4-FZR1DI-EU
ASW-H12E4-FZR1DI-EU

AUX ASW-H12E4-FZR1DI-EU

AUX ASW-H12E4-FZR1DI-EU duvar tipi klima, DC İnverter kompresörlerle yüksek teknolojik bir sistemdir. Panel tasarımında LED aydınlatmalı gösterge ve zarif kasa dizaynı, daha fazla görsel estetik değere sahip.

Bu kategoride güncel serilere kıyasla, hava aktarımında gösterdiği performans oldukça dikkat çekici. Çok yönlü, doğal etkili ve uzun metrajlı bir hava sirkülasyonu sağlanır. Odada bulunan bireyler için fresh bir alan yaratılır.

AUX ASW-H12E4-FZR1DI-EU özellikleri

AUX ASW-H12E4-FZR1DI-EU  Auto-Clean: Sistem içinde otomatik temizleme yetisi, uzun süre ekstra bakım ve müdahale gerektirmeksizin işlevine devam eder. Cihaz kapalı konumdayken devreye giren auto-clean modu, soğutma – buzlama ve buz çözme aşamalarıyla mantar oluşumunnu engeller.

0,5 Standby: Cihaz belli bir ısı değerini sağladıktan sonra bekleme moduna geçer. Bu süreçte düşük voltajda enerji harcayarak toplam maliyette büyük tasarruf sağlar. Enerji verim grafiğine etki eden bu özellik, son nesil klima sistemlerinde üst düzey bir kabiliyet olarak nitelendirilebilir.

AUX ASW-H12E4-FZR1DI-EU fiyatları

iFavor: aux klima kullanımında mevsim, iklim ve yapı yükleri operasyon tekrarını gündeme getirebilir. Böyle durumda tüm veriler sistem hafızasına kaydedilecek ve gerekli hâllerde tek bir tuşla devreye girecektir. iFavor modu, kişisel tercihlerin tekrar ve hızlı bir şekilde aktive edilmesi anlamına geliyor.

iFeel: Bu teknoloji bireye yönelik en ideal ortam değerlerinin sağlanmasında etkilidir. Gelişmiş kumanda aparatı içine dizayn edilen hassas sensörler bulunuyor. Bu sensörler, bireyin bulunduğu koordinattaki parametreleri, sistem beynine aktaracaktır. Isı miktarı ve hızı, bu bilgiler ışığında gerçekleştirilir. Böylece bireyin ihtiyaç duyduğu değerler en yakın şekilde sağlanmış olur.

AUX ASW-H12E4-FZR1DI-EU En uygun

DC İnverter: Yeni, gelişmiş kompresörler; smart bir yazılıma sahip. Bu akılcı deneyim sayesinde, kapasite limitleri esnetilmiştir. Isı aktarımında sabit ve şartlandırılmış sistemlere oranla, bireyin ve ortamın gereksinimleri doğrultusunda bir değişkenlik söz konusudur.

Bu özellik aynı zamanda yıllık tüketimi alt limitlere indirir.

Aux ASW-H12E4/FZR1DI-EU Duvar Tipi Klima Sistemi

Aux ASW-H12E4/FZR1DI-EU duvar tipi klima sistemi, sağlık ve pratiklik arayan kullanıcılar için üst düzey bir deneyimdir. Ayrıca bütçeyi sarsmayan bir yatırım ve işletme maliyeti bulunuyor.

Kullanımda düşük desibelli hava atışı ile, ortamlarda varlığını hissettirmeden çalışmaktadır. Kesintisiz ısı koruma, bekleme, ısı aktarma ve kapasite güncelleme yetileriyle üretilmiştir. Duvar tipi standart ünitelerin gelişmiş bir versiyonu olarak, iç dekorasyonda ahenk yaratır.

AUX ASW-H12E4-FZR1DI-EU A++

A++ enerji verimliliği, piyasa değerlerine göre oldukça yüksek bir etiket. Cihaz buna ek olarak daha fazla faaliyet ve alternatif operasyonlarla desteklenmiştir. Artan ihtiyaçlara yönelik üretimde daha çeşitli bir projelendirme göze çarpıyor. Modlar arası geçiş ve özel programlar, kişisel beklentilere olumlu bir cevap veriyor.

Aux duvar tipi serisi, çok farklı iç mahâllere adapte edilebilir. Gerekli kapasite ölçümleri ve bütçe hesaplamaları ile uzun yıllar yüksek verim sağlayacaktır.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.