ASW-H09E4-FZR1DI-EU

ASW-H09E4-FZR1DI-EU
ASW-H09E4-FZR1DI-EU

AUX ASW-H09E4/FZR1DI-EU DUVAR TİPİ KLİMA

Aux ASW-H09E4-FZR1DI-EU duvar tipi klima, ev ve kompakt ofisler için tasarlanmıştır. Markanın yeni jenerasyon duvar tipi serisinde yer alan bu model, ısıtma ve soğutmada belli yükleri karşılamak üzere kurgulanmıştır.

İon Jenartörü ile bakteri ve toz atıkları ortamdan temizleyen cihaz, sağlık standartlarında bir atmosfer yaratır. Solunan havaya nitelikli ve doğal bir etki bırakır. Bu sayede bireysel iş gücü verimi ve yaşamsal düzey yükseltilmiştir.

Aux ASW-H09E4/FZR1DI-EU Duvar tipi klima teknik özellikleri

Kapasite: Soğutma: 8530 Btu/h – Isıtma: 8871 Btu/h
Enerji Sınıfı: A++
Çalışma Aralığı: Soğutma: 14*47 / Isıtma: -15*28
İç-Dış Ünite Kot Farkı: 15/5 metre

Aux ASW-H09E4-FZR1DI-EU  Duvar tipi klima fiyatları

Aux ASW-H09E4/FZR1DI-EU duvar tipi klima kullanımında ısı dağıtım performansı oldukça önemli bir kriter. Bu sürece katkı sağlayan kompresörler, fan motoru, kanatlar, flaplar ve hava kanalları belli bir kaliteye işaret etmek durumunda.

Bu, sistemin ortama sağlayacağı fayda ve bireysel konfor düzeyi açısından önem arz eder.”Aux duvar tipi ” kategorisinde gelişmiş bir ısı dağıtım prensibi bulunuyor. İnverter kompresörler otomatik kapasite ayarıyla faaliyet gösterirken, güçlü fan sistemi üfleme ve dağıtımda yüksek verim sağlıyor.

Kullanıcılar için doğal esintili ve yumuşak geçişli bir ısı sirkülasyonu gerçekleştirilmiş oluyor.

Aux ASW H09E4 FZR1DI EU Duvar Tipi Klima Avantajları

Aux ASW-H09E4/FZR1DI-EU duvar tipi klima avantajları, yatırım ve işletme maliyetlerinin düşürülmesi ve kullanımda ileri kontrol tekniklerinin yaratılması olarak nitelendirilebilir. Ayrıca uzaktan kumandada yer alan sensörlerle daha hassas bir kapasite ayarının sağlanması da bu avantajlar arasında yer alıyor.

Aux ASW-H09E4 Duvar tipi klimalarda filtre var mı?

Günümüz teknolojisi ile artan toplumsal beklentiler, Aux klima ürünlerinde alternatif eklemelerle karşılanıyor. Bugün sadece belli bir ısı değerine ulaşmak, klimalardan alınacak verimde yetersiz kalıyor.

Ortamlarda daha hijyenik ve insan sağlığına pozitif etki eden bir atmosfer yaratılması gerekiyor. Aux Klima ürünlerde soluduğunuz havanın fizyoloji üzerindeki etkileri göz önüne alınmış.

Aux ASW-H09E4 servisi

Aux ASW-H09E4/FZR1DI-EU Bunun için çeşitli filtreler iç üniteye entegre edilmiş. İon jeneratörü, gözle görülmeyen bakteri ve mikro-organizmaları yok etmek üzere negatif ion salınımı gerçekleştirir. Aux klima Sistemi içinde küf ve mantar önleme faaliyeti ile hem iç mekanizma hem de üflenen hava sağlık standartlarına ulaşır.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.