90000lik kanal tipi klima fiyatları
90000 btu kanal tipi klima

90000lik Kanal Tipi Klima

90000lik Kanal Tipi Klima , aynı zamanda split türü üniteler olarak da gösterilebilir. Yüksek ve sessiz hava sirkülasyonu sağladıkları için son zamanlarda çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Gelişen teknoloji ile beraber Kanal tipi klima tiplerinde de büyük bir değişim yaşanmış ve görülmez ızgaraları sayesinde en iyi tasarıma sahip klimalar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özellikle ev, daire, iş yeri gibi dekorasyona önem verilen alanlarda bu gibi özelliği büyük bir avantaj sağlamaktadır. Yüksek hava sirkülasyonu ise büyük ofislerde havanın tüm ortama eşit ve verimli bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır.

90000lik Kanal Tipi Klima’ların Özellikleri

90000lik Kanal tipi klima modellerinin göze çarpan belli başlı bazı özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler ise şu şekilde gösterilebilir;

Kompakt tasarım
Hava girişi
Otomatik kontrollü yönetim
Ayarlanabilir kapaklar
Yüksek verimlilik

Kompakt tasarım: İç ünitesi ultra ince olduğu için montajı oldukça kolaydır ve hemen her alana monte edilebilir. Özellikle dar tavan aralarına dahi bu klimaları yerleştirmek mümkün olmaktadır. Bu nedenle dekoratif görünümün önemli olduğu alanlarda genel olarak kanal tipi klimalar tercih ediliyor.

Hava girişi: Bu klimalarda hava giriş yönü isteğe bağlı olarak ayarlanabilmektedir.

90000lik Kanal Tipi Klima fiyatları

Otomatik kontrollü yönetim: Klima iç kısmında soğutulmuş olan hava doğrudan odanın üst kısımlarına gönderilmektedir. Aynı zamanda ısıtılmış olan hava ise odanın alt kısımlarına gönderilir.

Bu işlem sayesinde sıcak hava yukarı çıkma eğilimi gösterirken soğuk hava ise aşağı inme eğilimi göstererek oda içerisindeki hava sınırı etkisi bertaraf edilmektedir. 90000lik KanalTipi Klima ,kombilerin bu gibi bir özelliğinin olması tasarım harikası olmalarına işaret etmektedir.

Ayarlanabilir kapaklar: Kanal tipi klima havayı her yöne gönderebilmek için programlanabilir. Kapakların yukarı ve aşağı doğru hareket etmesi sayesinde sıcak ve soğuk hava odanın her yerine homojen bir şekilde dağıtılabilmektedir.

90000lik Kanal Tipi Klima markaları

Aux Klima ,Yüksek verimlilik: Gelişmiş iç yapı sistemleri sayesinde oda sıcaklığı anında kullanıcının ayarladığı sıcaklığa eşitlenmektedir. 90000lik Kanal Tipi Klima Ultra modern fanlar sayesinde bu tip klimalar yüksek verimle sessiz bir şekilde çalışmaktadır.

Kısacası kanal tipi klimalar küçük yapıları sayesinde tavan arasından gardırop arasına kadar hemen her alana monte edilebilmekte ve çok az alan kaplamaktadır.

Bu nedenle tasarımın önemli olduğu yerlerde çok fazla tercih edilmektedirler. Kullanım alanları arasında ise mağazalar, iş yerleri, ofisler, büyük mağazalar, evler, okullar, hastaneler gibi alanlar yer almaktadır.

Kanal Tipi Klimaların Avantajları

Kanal tipi klima modellerinin en büyük avantajı ısıyı ortama eşit olarak dağıtmaları dır. Üstelik bunu yaparken son derece sessiz bir şekilde çalışmakta ve herhangi bir gürültü kirliliğine neden olmamaktadırlar.

90000lik Kanal tipi klimaların bakım ve temizliği diğer klimalara göre daha kolay yapılır. Bu da kullanımlarını daha kolay hale getirir. Ayrıca sahip olduğu kompakt yapısı sayesinde en az enerjiyi kullanarak en yüksek verimi sağlamaktadır. Sahip olduğu tasarım sayesinde de havayı homojen olarak oda içerisine dağıtmaktadır.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.