48000lik Salon tipi klima
48000lik Salon tipi klima

48000lik Salon tipi klima

48000lik Salon tipi klima, en yüksek verimde hava akışı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Büyük metrajlı, enine ve boyuna genişleyen, nüfus yoğunluğu fazla iç ortamlarda büyük fayda sağlar. Modern bir tasarımla dikkat çeken Aux salon tipi klima , standart salon tipi klimalarda oldukça farklı bir iç ve dış kurguya sahip.

Cihaz görünümde hantal ve kaba yapıdan sıyrılmış, daha elegan bir beden dizaynı ile estetik değeri yükseltilmiş. Gösterge paneli, hava çıkış kanalları ve ayaklı taban; bütünsel bir akıcılık sağlıyor. Ünitenin görsel kazanımları yanında, kullanım pratiğinde de büyük yeniliklere sahip olduğu söylenebilir.

48000lik Salon tipi klima nerelerde kullanılır?

Bu cihazların kullanım alanı oldukça geniş. Dış ünite kapasitelerine göre farklı büyüklükte yapı içlerinde ideal bir iklimleme sağlar. Kurulum sürecinde düşük maliyet ve kolay tesisat kabiliyeti bulunmaktadır. Tüm bu yönleriyle ele alındığında, bir Aux salon tipi klimaları kullanabileceğiniz alanlar;

• Geniş salonlar
• Toplantı odaları
• Mağazalar
• AVM’ler
• Spor salonları
• Yüksek tavanlı mekânlar
• Asma tavan olmayan bölmeler

48000lik Salon tipi klima Sistemleri

48000lik salon tipi klima sistemleri; iklim şartlarında ideal iç alanlar yaratırken, bir taraftan da solunan havanın iyileştirilmesi yönünde faaliyet gösterir. Bunun için yeni ve gelişmiş bir hava filtreleme ve fanlama sistemi dizayn edilmiştir. İç ortamda daha fazla oksijen, daha sağlıklı bir yaşam alanı anlamına geliyor.

Cihaz içinde de olası birikinti ve atıkların otomatik olarak temizlenmesi, üflenen havaya atık bulaşmasının önüne geçiyor. Aux salon tipi klimalar ‘ın bu yenilenmiş iç mekanizması, daha sessiz ve akıcı bir hava sirkülasyonu gerçekleştiriyor.

48000lik Salon tipi klima nasıl kullanılır?

Gerekli hesaplamalar yapılarak alanlara uyarlanan bu sistem, kullanımda da basit birkaç yönerge ile iklimlendirme sağlar. Birçok operasyon sistem tarafından otomatik olarak aktive edilir. Özellike cihazın inverter teknolojisine sahip olması, aslî görev olan ısı aktarımını da otomatik bir şekilde ayarlamasına yardım eder.

Böylece, herhangi bir kullanıcı müdahalesi gerekmeksizin, iç mekânda arzu edilen ısıl değerlere erişilmiş olacaktır. Bunun dışında, çeşitli modlar arasında geçiş sağlamak için uzaktan kumanda kullanımı yeterlidir.

48000lik Salon tipi klima Servisi

48000lik Salon tipi klima servisi; farklı il ve bölgelerde bu sistemlerin kuruluğu olduğu tüm binalara hizmet veren kurumlardır. Klima bakımı, klima onarımı ve yedek parça temini gibi gereksinimlerde, Aux servislerden teknik destek sağlayabilirsiniz.

Her sistem, kendine ait bir kullanım yönergesine sahiptir. Bugün Aux ürünlerinde otomatik temizleme modları sayesinde bakım programları seyrelmiştir. Daha uzun aralıklarda da olsa, tüm klima cihazları güncelleme uygulamalarına ihtiyaç duyar.

Tesisatta meydana gelebilecek tıkanmalar, fan ve filtrelerde biriken atıklar profesyonel müdahalelerle ekarte edilir. Böylece kullanıcı deneyimi ilk günkü performansına eriştirilmiş olur.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.